Αθήνα - Λ. Βουλιαγμένης 271, Τ. 211 0121272 Θεσσαλονίκη - Τσαλουχίδη 20, Τ. 2310 402360 poep.gr - info@poep.gr

Πρόγραμμα Σεμιναρίων
Πανελλήνιος Οργανισμός Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12

• Ολοκληρώθηκε

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2

• Ολοκληρώθηκε

• Ολοκληρώθηκε
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2

09:30-10:30 17:30-21:30

• Κλινικό Pilates • Ηλεκτροβελονισμός

09:00-14:00 12:00-17:00 18:00-22:00

• Σουηδικό Μασάζ (Γ' μάθημα) • Αναλγητική Μάλαξη (Α' μάθημα) • Σχολή Προπονητών
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2

09:00-13:00 09:00-13:00 13:30-17:30 18:00-22:00 10:00-14:00 14:30-16:30 17:00-20:00

• Βιοσυντονισμός 6 • Μασάζ με Βεντούζες • Θεραπεία Κυτταρίτιδας • Shiatsu I • Τροχαντηρίτιδα & Σύνδρομο Λαγονοκνημιαίας Ταινίας • Πελματιαία Απονευρωσίτιδα Απονευρωσίτιδα & Άκανθα Πτέρνας • Στενωτική Τενοντοελυτρίτιδα & Σύνδρομο De Quervain

09:00-13:00 13:30-16:30 17:00-19:00 15:00-18:00 18:30-21:30

• Τροχαντηρίτιδα & Σύνδρομο Λαγονοκνημιαίας Ταινίας • Στενωτική Τενοντοελυτρίτιδα & Σύνδρομο De Quervain • Πελματιαία Απονευρωσίτιδα & Άκανθα Πτέρνας • Διατροφολογία • Σεμινάριο Πρώτων Βοηθειών
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2

09:30-10:30 11:30-13:30 14:00-20:00 14:00-17:00

• Κλινικό Pilates • Διατροφοπαθητικός 7 • Αναλγητική Μάλαξη (Β' μάθημα) • Κλινικό Pilates 7

09:00-12:00 12:30-16:30 17:00-21:00 10:00-14:00 14:00-17:00

• Βοτανοθεραπεία 1 • Συνδυασμός Μάλαξης & Διατάσεων • Ηλεκτροβελονισμός • Ανατομία - Φυσιολογία 11 • Κλινικό Pilates 9 • Reiki 1ος Βαθμός - Α' μέρος
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2

10:00-13:00 10:00-18:00 13:30-15:30 16:00-21:00

• Μυϊκός Σπάσμός & Κράμπα • Βελονισμός στο Κορμό & στα κάτω άκρα • Χονδροπάθεια & Κύστη Baker • Λεμφική Παροχεύτεση (Λεμφοίδημα) - Α΄μέρος

10:00-14:00 09:00-13:00 13:30-17:30 18:00-22:00 10:00-18:00

• Βιοσυντονισμός 7 • Μασάζ με Πέτρες (Λιθοθεραπεία) • Ηχομάλαξη & Χρωμοθεραπεία • Shiatsu I • Combi manicure • Reiki 1ος Βαθμός - Β' μέρος

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΜΑΡΤΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3

09:30-10:30 09:00-13:00 13:30-17:30 18:00-22:00 10:00-14:00

• Κλινικό Pilates • Thai massage - medium level - Α΄μέρος • Λεμφική μάλαξη - 3ο Μέρος • Foot massage • Ανατομία-Φυσιολογία 10

10:00-13:00 13:30-15:30 16:00-21:00

• Μυικός σπασμός & κράμπα • Χονδροπάθεια & κύστη Baker • Λεμφική παροχέτευση (Λεμφοίδημα) - Α΄μέρος
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3

10:00-14:00 09:00-13:00 13:30-17:30 18:00-21:00 09:00-13:00 13:30-17:30

• Βιοσυντονισμός 7 • Μασάζ με Πέτρες (Λιθοθεραπεία) • Ηχομάλαξη & Χρωμοθεραπεία (Crystal,sound&color therapy) • Εφαρμογές Βοτανοθεραπείας I • Thai massage - medium level (B΄μέρος) • Λεμφική μάλαξη - 4ο μέρος

11:00-14:00 14:00-20:00 16:00-20:00 15:00-20:00

• Διατροφοπαθητικός 9 Καρδιοπάθειες • Αναλγητική Μάλαξη (Β' μάθημα) • Ειδικός Rejuvance - 1 • Εισαγωγή στην HTML
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3

09:30-10:30 10:00-15:00 17:00-22:00 17:00-20:00 10:00-14:00 19:00-21:00 17:00-20:00

• Κλινικό Pilates • Λεμφική παροχέτευση (Λεμφοίδημα) - Β΄μέρος • Αναλγητική Μάλαξη (Γ' μάθημα) • Βοτανοθεραπευτής 2 • Τεχνικές Ανάταξης Αυχενικής Μοίρας (Χ9) • Διατροφοπαθητικός 8 • Κλινικό Pilates 8

09:00-12:00 09:00-13:00 13:30-17:30 10:00-14:00 14:00-17:00 17:30-19:30 19:30-22:30

• Θεραπευτική Yoga 1 • Thai massage - medium level (Α΄μέρος) • Λεμφική μάλαξη - 3ο μέρος • Ανατομία-Φυσιολογία 12 • Κλινικό Pilates 10 • Βασικές Αρχές Κινησιοθεραπείας • Κινησιοθεραπεία για Κύφωση & Λόρδωση
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3

12:00-16:00 17:00-21:00

• Επικονδυλίτιδα • Ρήξη μηνίσκου

09:00-12:00 09:00-13:00 13:30-17:30 18:00-22:00 12:00-20:00 15:00-20:00 10:00-14:00

• Θεραπευτική Yoga 2 • Thai massage - medium level (B΄μέρος) • Λεμφική μάλαξη - 4ο μέρος • Αντιγηραντικό Μασάζ Προσώπου • Ακρυλικού Baby boomer • Semantic HTML • Ωτοβελονισμός
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3

09:30-10:30 10:00-14:00 09:00-14:00

• Κλινικό Pilates • Ανατομία-Φυσιολογία 11 • Reiki 1ος Βαθμός - Α' μέρος

09:00-14:00 14:30-17:30 14:30-18:30 17:00-22:00

• Αναλγητική Μάλαξη (Γ' μάθημα) • Αθλητική μάλαξη (Α' μάθημα) • Διατροφοπαθητικός 10 • Λεμφική παροχέτευση (Λεμφοίδημα) - Β΄μέρος
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3

09:00-13:00 13:30-17:30 18:00-22:00 09:00-14:00

• Αρωματοθεραπεία • Μασάζ με πουγκιά (Βοτανοθεραπεία) • Shiatsu II • Reiki 1ος Βαθμός - Β' μέρος

12:00-16:00 17:00-21:00 16:00-20:00 15:00-20:00

• Επικονδυλίτιδα • Ρήξη μηνίσκου • Ειδικός Rejuvance - 2 • Εισαγωγή στην CSS 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3

09:30-10:30 11:00-13:00 14:00-19:00

• Κλινικό Pilates • Διατροφοπαθητικός 9 • Κλινικό Pilates 9

10:00-13:00 13:30-17:30 18:00-22:00 10:00-14:00

• Βοτανοθεραπευτής 2 • Γηριατρική Μάλαξη • Ρεφλεξολογία I • Ανατομία-Φυσιολογία 13
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3

09:00-12:00 12:30-15:30 16:00-18:00

• Κινησιοθεραπεία Αυχενικής Μοίρας • Κινησιοθεραπεία Οσφυϊκής Μοίρας • Σύνδρομο απιοειδούς

09:00-13:00 13:30-15:30 16:00-20:00 10:00-18:00 15:00-20:00

• Αρωματοθεραπεία • Μασάζ με πουγκιά (Βοτανοθεραπεία) • Shiatsu II • Acrygel • CSS 2

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4

09:30-10:30 09:00-13:00 14:30-16:30 17:00-21:00 10:00-14:00

• Κλινικό Pilates • Thai massage - advanced level(A΄μέρος) • Βοτανοθεραπευτής 3 • Ρεφλεξολογία I • Ανατομία-Φυσιολογία 12

09:00-12:00 15:00-18:00 14:30-17:30 09:00-11:00 11:00-13:00

• Θεραπευτική Yoga 3 • Εφαρμογές Cupping massage–GUA SHA–MOXA (1ο Μέρος) • Αθλητική μάλαξη (Β' μάθημα) • Διατροφοπαθητικός 11 • Διατροφοπαθητικός 12
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4

09:00-13:00 13:30-17:30 09:00-13:00 13:30-18:30 19:00-22:00 17:00-20:00

• Πιεσοθεραπεία (Shiatsu III) • Οργάνωση spa (Βασικές τεχνικές) • Thai massage - advanced level(Β΄μέρος) • Κινησοθεραπεία για ευθειασμό & αυχενικό σύνδρομο • Κινησοθεραπεία για σκολίωση • Κλινικό Pilates 10

09:00-12:00 09:00-12:00 12:30-15:30 16:00-18:00 16:00-20:00 16:00-20:00

• Θεραπευτική Yoga 4 • Κινησιοθεραπεία Αυχενικής Μοίρας • Κινησιοθεραπεία Οσφυϊκής Μοίρας • Σύνδρομο απιοειδούς • Ειδικός Rejuvance- 3 • CSS 3
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/4

09:30-10:30 09:00-14:00 09:00-14:00 15:00-17:00 15:00-19:00

• Κλινικό Pilates • Σουηδικό μασάζ (Α΄ Μάθημα) • Reiki 1ος Βαθμός - Α' Μέρος • Διατροφοπαθητικός 10 • Εισαγωγή στο βελονισμό & αυχενικό σύνδρομο

09:00-11:00 09:00-12:00 11:30-15:30 16:00-20:00 09:00-13:00 13:30-18:30 19:00-22:00 10:00-14:00

• Βοτανοθεραπευτής 4(βοτανική αναπνευστικών) • Θεραπευτική Yoga 5 • Πιεσοθεραπεία (Shiatsu III) • Οργάνωση spa (Βασικές τεχνικές) • Thai massage - advanced level(A΄μέρος) • Κινησοθεραπεία για ευθειασμό & αυχενικό σύνδρομο • Κινησοθεραπεία για σκολίωση • Ανατομία-Φυσιολογία 14
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4

09:00-11:00 11:30-14:30 09:00-14:00 15:00-19:00

• Τενοντίτιδα αχίλλειου τένοντα - σπ • Τενοντίτιδα ώμου (Α΄μέρος) • Reiki 1ος Βαθμός - Α' Μέρος • Βελονισμός στα άνω άκρα

9:00-11:00 09:00-12:00 11:30-15:30 16:00-20:00 09:00-13:00 15:00-20:00

• Βοτανοθεραπευτής 5 (Βοτανική πεπτικών) • Θεραπευτική Yoga 6 • Μασάζ για εγκύους • Μασάζ για βρέφη & παιδιά • Thai massage - advanced level(Β΄μέρος) • Εισαγωγή στη Javascript
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/4

09:30-10:30 17:00-21:00 10:00-14:00 14:30-18:30

• Κλινικό Pilates • Ρεφλεξολογία II • Ανατομία-Φυσιολογία 13 • Ανατομία-Φυσιολογία 14

09:00-14:00 09:00-14:00 15:00-18:00 16:30-19:30 14:00-16:00 16:00-18:00

• Σουηδικό μασάζ (Α΄ Μάθημα) • Reiki 1ος Βαθμός - Α' Μέρος • Εφαρμογές Cupping massage–GUA SHA – MOXA (2ο Μέρος) • Αθλητική μάλαξη (Γ' μάθημα) • Διατροφοπαθητικός 13 • Διατροφοπαθητικός 14
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4

10:00-14:00 09:00-13:00 18:00-20:00

• Βιοσυντονισμός 8 • Συνδυασμός μάλαξης & διατάσεων • Βοτανοθεραπευτής 4 (βοτανική αναπνευστικών)

09:00-11:00 11:30-14:30 09:00-14:00 15:00-20:00

• Τενοντίτιδα αχίλλειου τένοντα - σπ • Τενοντίτιδα ώμου (Α΄μέρος) • Reiki 1ος Βαθμός - (Β' Μέρος) • Βασική χρήση της Javascript

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΜΑΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/5

09:30-10:30 09:00-13:00 13:30-15:30 16:00-18:00

• Κλινικό Pilates • Σουηδικό μασάζ (β Μάθημα) • Διατροφοπαθητικός 11 • Διατροφοπαθητικός 12

09:00-12:00 16:00-20:00 10:00-14:00 14:30-18:30

• Θεραπευτική Yoga 7 • Ειδικός Rejuvance - 4 • Ανατομία-Φυσιολογία 15 • Ανατομία-Φυσιολογία 16
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/5

09:00-13:00 14:00-16:00 17:00-20:00

• Μυική αποκατάσταση ασθενούς • Σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα • Τενοντίτιδα ώμου (Β΄μέρος)

09:00-12:00 10:00-14:00

• Θεραπευτική Yoga 8 • Βιοσυντονισμός 9
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5

09:30-10:30 17:00-21:00 10:00-14:00

• Κλινικό Pilates • Ρεφλεξολογία III • Ανατομία-Φυσιολογία 15

09:00-13:00 13:00-15:00 15:00-17:00

• Σουηδικό μασάζ (β Μάθημα) • Διατροφοπαθητικός 15 • Διατροφοπαθητικός 16
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5

10:00-14:00

• Βιοσυντονισμός 9

09:00-11:00 11:00-15:00 15:30-17:30 18:00-22:00 16:00-20:00

• Διατροφοπαθητικός - Αποτοξίνωση • Μυική αποκατάσταση ασθενούς • Σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα • Τενοντίτιδα ώμου (Β΄μέρος) • Ειδικός Rejuvance - 5
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/5

09:30-10:30 09:00-13:00 13:30-15:30 16:00-18:00 18:00-22:00

• Κλινικό Pilates • Σουηδικό μασάζ(Γ' Μάθημα) • Διατροφοπαθητικός 13 • Διατροφοπαθητικός 14 • Βελονισμός στον κορμό

09:00-11:00 09:00-12:00 11:30-15:30 16:00-20:00 16:00-20:00 10:00-14:00 14:30-18:30

• Βοτανοθεραπευτής 6 (βοτανική μυοσκελετικών) • Θεραπευτική Yoga 9 • Ρεφλεξολογία II • Ρεφλεξολογία III • Ειδικός Rejuvance- 6 • Ανατομία-Φυσιολογία 17 • Ανατομία-Φυσιολογία 18
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/5

09:00-12:00 12:30-14:30 15:00-18:00 18:00-22:00

• Παθήσεις γόνατος • Περιοστίτιδα • Θλάση • Βελονισμός στα κάτω άκρα

09:00-11:00 09:00-12:00 11:30-15:30 16:00-20:00

• Βοτανοθεραπευτής 7 (Βοτανική καρδιαγγειακών) • Θεραπευτική Yoga 10 • Shiatsu IV • Μάλαξη κεφαλής(πρόσωπο-αυχένας)
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/5

09:30-10:30 12:30-16:30 10:00-14:00 14:30-18:30

• Κλινικό Pilates • Ρεφλεξολογία IV • Ανατομία-Φυσιολογία 16 • Ανατομία-Φυσιολογία 17

09:00-13:00 13:00-15:00 15:00-17:00

•Σουηδικό μασάζ(Γ' Μάθημα) • Διατροφοπαθητικός 17 • Διατροφοπαθητικός 18
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/5

09:00-11:00 11:30-15:30 16:00-20:00

• Βοτανοθεραπευτής 5 (Βοτανική πεπτικών) • Μασάζ για εγκύους • Μασάζ για βρέφη & παιδιά

09:00-12:00 12:30-14:30 15:00-18:00

• Παθήσεις γόνατος • Περιοστίτιδα • Θλάση

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΙΟΥΝΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/6

09:30-10:30 09:00-11:00 11:30-13:30

• Κλινικό Pilates • Διατροφοπαθητικός 15 • Διατροφοπαθητικός 16

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/6

10:00-12:00 12:30-15:30 17:00-20:00

• Νεύρωμα Morton • Ρήξη Πλάγιων Συνδέσμων Γόνατος • ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ WMF - IAMA

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/6

09:30-10:30 09:00-11:00 11:30-15:30 16:00-20:00 10:00-14:00 14:30-18:30

• Κλινικό Pilates • Βοτανοθεραπευτής 6 (βοτανική μυοσκελετικών) • Ρεφλεξολογία V • Μάλαξη κεφαλής(πρόσωπο-αυχένας) • Ανατομία-Φυσιολογία 18 • Ανατομία-Φυσιολογία 19

09:00-11:00 11:30-13:30

• Διατροφοπαθητικός 19 • Διατροφοπαθητικός 20
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/6

9:00-11:00 11:30-13:30 14:00-18:00 15:00-20:00

• Βοτανοθεραπευτής 7 (Βοτανική καρδιαγγειακών) •Βοτανοθεραπευτής 8 (Βοτανική Ορμονικών) • Shiatsu IV • Βοηθός φυσ.15

10:00-12:00 12:30-15:30 17:00-20:00

• Νεύρωμα Morton • Ρήξη Πλάγιων Συνδέσμων Γόνατος • ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ WMF - IAMA
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/6

09:00-11:00 11:30-13:30

• Διατροφοπαθητικός 17 • Διατροφοπαθητικός 18

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/6

9:00-11:00 11:30-13:30 14:00-18:00

• Βοτανοθεραπευτής 8 (Βοτανική Ορμονικών) • Ρεφλεξολογία IV • Shiatsu V

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.

ΙΟΥΛΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/7

12:00-14:00 14:30-16:30 17:00-21:00

• Βοτανοθεραπευτής 9 (Βοτανική Λοιμώξεων) • Βοτανοθεραπευτής 10(Βοτανική ψυχολογικών) • Shiatsu V

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/7

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/7

09:00-11:00 11:30-13:30 14:00-18:00 18:30-20:30

• Βοτανοθεραπευτής 9 (Βοτανική Λοιμώξεων) • Βοτανοθεραπευτής 10(Βοτανική ψυχολογικών) • Ρεφλεξολογία V • Αντιμετώπιση κρίσεων υγείας (ΝΕΟ COURSE)

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε πάντα με τη γραμματεία για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα.